Serwis gwarancyjny na zestawy tablic interaktywnych

GwarancjaW związku z pojawiającymi się pytaniami kierowanymi do Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego w kwestii serwisu gwarancyjnego zestawów tablic interaktywnych i wizualizerów, które zostały zakupione ramach zadania pn. Wyposażenie oddziałów od I do III Szkół Podstawowych w zestawy do nauczania zintegrowanego przekazujemy Państwu dane dotyczące: podmiotu świadczącego usługi gwarancyjne, okresu gwarancji oraz czasu reakcji na zgłoszenie awarii i czasu jego naprawy.

Wszelkie usterki i wady dotyczące zestawów tablic interaktywnych należy zgłaszać bezpośrednio do firmy TALEX S.A.  ul. Karpia 27 D, 61-619 Poznań po numerem telefonu: (61) 8275 555 lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wskazany numer telefonu oraz adres mailowy znajdują się, w będących w Państwa posiadaniu, protokołach odbioru zestawów tablic interaktywnych i wizualizerów. Przypominamy, że okres gwarancji na sprzęt jest liczony od dnia odbioru zestawów tablic interaktywnych potwierdzonego protokołem odbioru.

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące serwisu gwarancyjnego.

Okres gwarancji:

Sprzęt

Okres gwarancji

Tablica

7 lat;

Projektor

60 miesięcy;

Gwarancja na lampę przy założeniu 1000 h pracy na 12 miesięcy

36 miesięcy;

Notebook

60 miesięcy;

Wizualizer

60 miesięcy;

 

Czasy realizacji:

Przedmiot zamówienia

Czas reakcji

Czas naprawy

wymagany

wymagany

Tablica interaktywna

48 h

14 dni

Podstawa/wieszak

48 h

14 dni

Projektor

48 h

14 dni

Notebook

48 h

14 dni

Wizualizaer

48 h

14 dni

Oprogramowanie

48 h

14 dni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:

  1. Przez czas reakcji na zgłoszenie awarii rozumie się czas przybycia serwisu do instalacji od momentu zgłoszenia awarii;
  1. Przez czas naprawy rozumie się czas liczony od przybycia serwisu do miejsca instalacji po zgłoszeniu awarii do momentu dokonania naprawy.

W przypadku nie dokonania naprawy w terminach określonych w tabeli, dostawca zobowiązuje się na czas naprawy do zastąpienia wadliwego sprzętu zastępczym o parametrach nie gorszych niż uszkodzony.

W przypadku, gdy Sprzedawca nie przystąpi do usunięcia wad zgodnie ww. zasadami gwarancji, kierownik jednostki wyznacza dodatkowy termin ich wykonania. Gdy Sprzedawca nie usunie wad w dodatkowym terminie, kierownik takiej jednostki jest uprawniony do zlecenia usunięcia wad innemu podmiotowi, a kosztami w pełnej wysokości obciąży Sprzedawcę.

Edukacja

 

Warto odwiedzić