Użytkownicy tablic interaktywnych z kujawsko-pomorskiego - ŁĄCZCIE SIĘ!

Użytkownicy tablic interaktywnych z kujawsko-pomorskiego, którzy otrzymali je w ramach kluczowego projektu województwa pn. „e-Usługi - e-Organizacja - pakiet rozwiązań informatycznych dla jednostek organizacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego" mogą się teraz ze sobą zdalnie łączyć. Nauczyciel może również prowadzić wspólne lekcje z nauczycielami z innych szkół na całym świecie.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu tablice interaktywne w województwie kujawsko-pomorskim stają się czymś więcej - platformą łączącą pokolenia uczniów z całego świata i ogromnym portalem wymiany wiedzy pomiędzy nimi. Specjalne oprogramowanie pozwala na połączenie się użytkowników tablic interaktywnych, zapewniając łatwą wymianę informacji bez względu na lokalizację uczestników.

Pozwala również na utworzenie lub dołączenie się do już trwającej wideokonferencji oraz na współdzielenie pulpitu komputera lub tablicy interaktywnej. Program daje nauczycielom naszego regionu niedostępne dotychczas możliwości uatrakcyjnienia i wzbogacenia lekcji. Nauczyciel może prowadzić wspólne lekcje z nauczycielami z innych szkół w Polsce i na świecie, prowadzić konkursy międzyszkolne, organizować spotkania pomiędzy klasami.

 

 

Poniżej znajdują się wszystkie potrzebne materiały, aby móc wykorzystać na swoich lekcjach oprogramowanie SMART Bridgit. Pobierz bezpłatnie program i korzystaj z jego możliwości.

 

 

Do pobrania:

 

1) Aplikacja SMART Bridgit - do pobrania

2) Poradnik wykorzystania oprogramowania SMART Bridgit pdf_icon

3) Broszura informacyjna o programie SMART Bridgit pdf_icon

4) Film przedstawiający wykorzystanie programu SMART Bridgit

5) Film instruktażowy z wykorzystania oprogramowania Smart Bridgit dla nauczycieli województwa kujawsko-pomorskiego znajduje się poniżej

 

Edukacja

 

Warto odwiedzić